Menu

Hakkımızda

GMS, 1995 yılında anahtar teslimi konut ve ofis inşaatı konusunda faaliyet göstermek üzere Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Günümüzde GMS, bağımsız denetim firması tarafından denetlenen ve uluslararası kalite  belgelerine sahip kurumsal bir şirkettir. Profesyonel yönetim kadrosu ve alanında uzman personel yapısına ilaveten, konusunda uzman yerel ve uluslararası tedarikçiler ile işbirliği yaparak müşterilerine en güncel çözümleri sunmaktadır.

1995 yılında başladığı inşaat proje uygulamalarında insan güvenliği, kalite, estetik ve konforu ön planda tutarak Ankara, İstanbul ve Antalya’da pekçok konut ve ofis projesini başarı ile tamamlanmıştır.

Kurucumuz, 1990 yılında ülkemizin ilk Anestezi, Yoğun Bakım ve Yenidoğan Cihazlarının tasarım ve üretimini yapan AMS Tıbbi Cihaz Ltd. Şti.’ni kurmuştur.  2007 yılında kendi konusunda ülkemizin pazar lideri olan ve ürünlerini yaklaşık 55 ülkeye ihracat yapan AMS, GE Healthcare ile Due Diligence imzalamış ve 2008 yılında da GE Healthcare trafından satın alınmıştır. AMS’nin tüzel kişiliği ve diğer varlıkları, 2010 yılında GMS tarafından satın alınmış ve böylece şirketimiz medikal ürünler konusunda da tekrar profesyonel çözümler sunmaya başlamıştır.

2009 yılında GMS Eğitim Kurumları kurulmuş ve Özel Sudoku Anaokulları ile eğitim öğretim faaliyetlerine başlanmıştır. Sudoku Anaokulu, kurulduğu günden itibaren kurumsal bir anlayış ile hizmet vermektedir. Bu kapsamda; hem bağımsız denetim kuruluşu tarafından denetlenmekte, hem de Ankara’da TÜV’den ISO 9001 kalite belgesi almış ilk Kreş ve Anaokulu olma özelliğine sahiptir. Sudoku Anaokulu sahip olduğu modern altyapı, donanım, tam gün verilen çift dilli eğitim ve profesyonel yönetim ve eğitim kadrosu ile çocuklarımızı yarınlara hazırlamaktadır.